Szanowni Państwo,

 Informujemy, że pomoc techniczna i merytoryczna dotycząca Systemu Informacji Oświatowej oraz portalu Strefy Pracownika, udzielana jest wyłącznie poprzez formularz dostępny na stronie https://pomoc.sio.gov.pl/ lub bezpośrednio po zalogowaniu w systemie SIO, w zakładce Pomoc w lewym menu. Zgłoszenia przyjmowane są 24h/7 dni w tygodniu.

W formularzu znajduje się arkusz do przekazywania zgłoszeń dotyczących zagadnień merytorycznych i technicznych związanych z obsługą aplikacji Systemu Informacji Oświatowej oraz portalu Strefy Pracownika.

Po wysłaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo unikalny identyfikator zgłoszenia oraz link do strony, na której będziecie mogli Państwo śledzić aktualny status swojego zgłoszenia.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z instrukcjami technicznymi, komentarzami merytorycznymi, filmami instruktażowymi oraz z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dostępnymi w odpowiednich zakładkach na stronie pomocy SIO.

Zachęcamy również do zapoznawania się z aktualnościami publikowanymi na stronie https://cie.gov.pl/ sekcja „System Informacji Oświatowej”, zakładka „Aktualności” oraz w „Strefie Pracownika”, zakładka „Aktualności”.